Maremi Collage ~ Happy Halloween!

- oktober 31, 2025


Ik noem dit in de titel een Maremi Collage, maar eigenlijk zou het een Creative Fabrica Collage moeten heten. 
Omdat ik de Spooky Persona's en Wicked Persona's van Maremi niet heb moest ik het doen met de pagina die aan het eind van Autumn Stories zit. Daarop staat dit schattige heksje en ze was eerst nog schattiger want ze had hele lieve vogeltjes op haar hoed, handen en schoenen. Maar dat was te liefelijk voor deze spread 😉.
Ik knipte ze er allemaal af en daar waar ik ze niet af kon knippen moffelde ik ze weg met acrylic markers (A) of plakte de vleermuis erop.

Sommige pagina's in het Ledger Journal van Dina Wakley zijn blank en dat vind ik niet zo heel erg mooi. Daarom scande ik voor deze pagina een pagina uit het journal, printte het op tissue papier en plakte het op de pagina. Daarna ging ik er overheen met Gesso (A).
Ik startte met een 'lichtgevende' cirkel om de maan met Distress Archival Ink en breidde dat uit met blauw en daarna paars over de gehele achtergrond.

Omdat ik geen zin had om de boom (CF) helemaal uit te moeten knippen besloot ik hem te printen en snijden met de Silhouette en dat werkte perfect! De maan uit Autumn Stories vond ik te klein dus printte ik die groter en printte de rest van CF (bezem, kraai, gif flesjes en ketel).
Het gif in de ketel had een groene kleur maar dat vond ik niet zo passen dus kleurde ik het in Photoshop oranje/rood. Met oranje inkt maakte ik er nog een gloed boven, net als boven de pompoen.
Met een stencil en Distress Ink stencilde ik het spinnenweb in de linker hoek en ging er daarna nog met een micron pen overheen. Nog wat Black Soot Distress Inkt om de randen om het nog wat spookachtiger te maken en hij was klaar.
In de video hieronder kun je zien hoe hij tot stand kwam en in de beschrijving van YouTube kun je de links vinden naar wat ik gebruikt heb.








Betekenis afkortingen:

A = Action
ABM = Art by Marlene
AE = AliExpress
AM = Amsterdam
CF = Creative Fabrica
D = Dylusions
DW = Dina Wakley
H = Hema
HTV= Heat Transfer Vinyl
SS = Silhouette Studio
T = Temu

You May Also Like

0 message(s)