Maremi Collage ~ Luminous
Vandaag eens geen spread met afbeeldingen van Creative Fabrica.
Alles wat ik voor deze spread gebruikt heb is van Maremi. Alleen heb ik de cirkel 2x gedeeltelijk geprint omdat ik meer manen nodig had.
Ik begon de pagina met een laagje gesso maar liet de randen vrij. In dit album van Dina Wakley vind ik dat erg mooi.
Daarna bracht ik rondom het gedeelte waar de cirkel komt Distress inkt en oxide aan. Maar ik ben altijd te bang dat het teveel is en dus is het heel subtiel en had het achteraf wel wat meer aangezet mogen worden. Dat geld ook voor de cirkels die ik maakte met een stencil van Stamperia, ze vallen helaas niet genoeg op zoals je hieronder kunt zien.Ik gebruikte afbeeldingen uit verschillende boeken; Moss Stories, Fungo's, Fairies vol 1, Magical Forrest, Summer Stories en Flowers vol 1.
Het is geweldig dat alles uit de verschillende boeken zo goed bij elkaar past. Zo wordt geen pagina hetzelfde 😉Op de achtergrond spetterde ik met Cheesy van ABM en Dr.Ph.Martins bleedproof white maar later vond ik dat er ook nog wat stipjes met Lemon Drop (D) bij moesten om het nog meer 'lumonosity' (helderheid) te geven.Ondanks dat de achtergrond heel subtiel is vind ik het niet storend. Zo komt het hele plaatje wel goed tot zijn recht.Ik maakte er natuurlijk weer een video van die je hieronder kunt bekijken.








0 message(s)