Maremi Collage ~ Fairy Tale

- december 08, 2025


Voor de pagina van vandaag besloot ik weer een sneeuwbol te gebruiken, maar dit keer een langwerpige. Mijn idee van het tissue papier op de achtergrond om de sneeuwbol transparantie te geven vond ik zo goed gelukt, dat wilde ik nog een keer doen.


Tot nu toe heb ik al mijn kerstspreads in het daarvoor speciaal gemaakte kerstboekje gemaakt, maar ik besloot het dit keer in het Dina Wakley Ledger Journal te doen omdat de sneeuwbol nogal groot is en ik ook een vrij grote achtergrond had uitgekozen.
Ik zocht er nog 3 andere plaatjes bij en daarna printte ik het tissue papier en begon de pagina samen te stellen.
Dit keer maakte ik er voor de rest een zeer eenvoudige pagina van. Er kwam alleen een klein beetje verf voor de sneeuw in de sneeuwbol aan te pas maar voor de rest liet ik het voor wat het was. O ja en nog wat spetters in de sneeuwbol en op de achtergrond.

Met een snijmal van de Temu sneed ik de hulst en besjes en toen was de pagina alweer klaar.

Maar tijdens het opruimen kwam ik een klein vogeltje tegen die ik ooit wilde gebruiken voor een andere spread en ik vond dat een hele mooie om er een Cardinal van te maken. Ik plakte hem in de boom en gaf hem nog een kuifje en pootjes.

Dit laatste gebeurde natuurlijk allemaal weer nadat ik de video opname had gestopt. Die kun je hieronder weer bekijken.


You May Also Like

0 message(s)