Maremi Collage ~ Oma in haar PJ's
Elke keer als ik de fairy van deze pagina zie moet ik glimlachen.
Ze doet me namelijk denken aan een oma in haar pyama en dat komt grotendeels door de gestreepte broek.
Maar dit is ook een hele stoere oma want ze zit bovenop een hele hoge/grote bloem 😂
Ik maakte deze spread in mijn oude boek. Die is nu bijna vol; ik kan nog 2 pagina's maken.
Ik moet dus weer op zoek naar een nieuw oud boek.
Deze spread kostte mij heel veel moeite. Dat valt niet zo op in de video die je hieronder kunt bekijken maar ik had er heel veel moeite mee om te bedenken wat te doen en wat ik deed vond ik meestal niet gelijk mooi.
Maar uiteindelijk ben ik er wel tevreden mee.
Om het roze weer wat terug te laten komen plakte ik aan de linkerkant een roze vogeltje en kleurde de pagina aan die kant ook nog met Distress Oxide saltwater taffy.
Toen ik deze bloem zag wist ik meteen hoe ik oma erop wilde zetten want haar houding past precies bij de vorm van het bloemblad.
Het is de My Sweet Petunia Precision Glue Press en wil je er meer over weten ga dan vooral even kijken.






0 message(s)